Možno viem, čo nevieš? 14. 2. o 14:00

Možno viem, čo nevieš?

Milí študenti, pozývame Vás na pilotnú akciu, ktorá sa aj vďaka Vám, dúfame, stane tradíciou.

Keďže vieme, že  nejeden z vás vie, ovláda, trénuje,  alebo sa zaujíma o rôzne zaujímavé činnosti, rozhodli sme sa v pravidelných cykloch dať priestor tým, ktorí vedia, aby odprezentovali sebe vlastným spôsobom to, čo možno iní nevedia.  Prezentácia vašej „srdcovky“ určite obohatí nás všetkých o informácie, ako veci fungujú, čo sa robí keď nefungujú, čo ste vy spravili aby fungovali, čo všetko je za tým fungovaním a podobne… Každá zručnosť je výsledkom nejakej cesty a my o nej chceme vedieť viac.  Pre lepšiu predstavu a pochopenie čo sme si to vymysleli, organizujeme  prvý diel série spoločných besied my.

Téma pilotnej besedy znie:  Bedminton sa nehrá na pláži

Takže, ak chcete vedieť a vidieť viac, príďte na úvodnú besedu, ktorá bude v telocvični našej fakulty 14. 2. o 14.00. Odhadovaná dĺžka akcie je 60 -90 minút.

Uvidíte profesionálnych hráčov bedmintonu v akcii a dozviete sa viac zaujímavostí o najrýchlejšom športe na svete. Vypočujete si  všetko o pravidlách, taktike, vybavení, úderoch, záťaži atď…, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou tohto športu. Môžete si všeličo vyskúšať a opýtať na čokoľvek…

Takže, tešíme sa na Vás